Chateau de Montifaud L10 Premium, 1er Cru du Cognac, 10 років, 0.7 л

Chateau de Montifaud
33554
2799,00
грн.
Коньяк Шато де Монтіфо — це справжній французький замковий коньяк, який сімейство Валле виготовляє вручну з 19 століття. Напої виробляються на території фамільного замку згідно з сімейними рецептурами.

Виноград для приготування цього напою збирається виключно на власних виноградниках в областях Grand Champagne та Petit Champagne. Під час купажування коньяк ще дуже міцний і його необхідно редукувати — знизити градуси. Робиться це шляхом додавання до коньяку дистильованої води. Однак такий спосіб викликає шок у коньяку, тому в Шато Монтіфо надходять інакше. Вони наливають дистильовану воду у старі коньячні бочки та витримують її там. Вода набуває золотистого кольору і міцності 20°C. Саме цією рідиною редукують коньяки та підфарбовують замість карамелі.

«Шато» у перекладі з французької означає «замок», це означає, що всі етапи виготовлення коньяку відбуваються безпосередньо в маєтку Монтіфо — починаючи зі збирання винограду до розливу напою в пляшки.

Натуральний золотий колір, квітковий та фруктово-деревний аромат. М'який фруктовий смак (слива та абрикос), ідеально збалансований, витончений, з округлістю шампанського, типовою для коньяку з Grande Champagne.

Регіон: Grande Champagne

Тип: Коньяк#nbsp;

Країна: Франція

Алкоголь: 40%

Об'єм: 0,7 л.