Domaine Thevenot le Brun et Fils Bourgogne Hautes Cotes de Nuits

Thevenot le Brun
803058
809,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 90/100

Domaine Thevenot le Brun et Fils Bourgogne Hautes Cotes de Nuits - насичене та елегантне червоне вино, виготовлене з винограду сорту Піно Нуар. Це вино вирощується в регіоні Кот-де-Нюї в Бургундії, відомому виробництвом одного з найкращих Піно Нуар у світі. На піднебінні вино має складний спектр смаків, включаючи темну вишню, ожину та відтінки ванілі. Вино середньої щільності з м'якими танінами і довгим, соковитим післясмаком. На носі вино має тонкий і нюансований аромат з нотами свіжих квітів, спецій і відтінком земляної мінеральності.

Що стосується поєднання з їжею, то це вино є універсальним, і його можна насолоджуватися різноманітними стравами. Воно ідеально підійде до м'яса на грилі, смаженої птиці та ситного тушкованого м'яса. Тонкий смак і м'які таніни роблять його ідеальною парою до вершкових страв з пастою та насичених сирів.

Wine Enthusiast оцінив це вино у 90 балів, відзначивши його "тонкий баланс між стиглими фруктами та хрусткою кислотністю". La Revue du Vin de France також високо оцінив вино, назвавши його "красивим і елегантним Піно Нуар зі складним букетом і довгим післясмаком". Це вино - справжнє втілення якості та витонченості, якими славиться цей регіон.

Регіон: Burgundy

Тип: Червоне сухе

Країна: Франція

Класифікація: Bourgogne Hautes Cotes de Nuits AOP

Сортовий склад: Піно Нуар

Рік врожаю: 2020