Domenico Clerico Langhe Dolcetto Visadi

Domenico Clerico
35275
879,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker's Wine Advocate: 90/100
  • Wine Spectator: 90/100

Domenico Clerico Langhe Dolcetto Visadi - чудове червоне вино з П'ємонту. Вино виготовляється зі 100% винограду сорту Дольчетто, який ретельно відбирається з виноградника Візаді. Вино має гарний глибокий рубіново-червоний колір та інтенсивний букет темних фруктів, таких як ожина, чорна вишня та слива, з відтінками фіалки та спецій.

На смак вино гармонійне і добре структуроване. Має середнє тіло з помірною кислотністю і танінами, а також ніжнийі стійкий післясмак. В ароматі домінують соковиті ноти чорних фруктів, лакриці, шкіри та відтінками бальзаму.

Це вино ідеально поєднується з широким спектром страв, від м'ясних нарізок і сирних тарілок до м'яса на грилі та страв з макаронних виробів. Воно є чудовим доповненням до страв італійської кухні та ситних тушкованих страв.

Критики високо оцінили його фруктовий баланс і структуру. Wine Enthusiast оцінив його в 90 балів, зазначивши, що "це Дольчетто має привабливі аромати чорниці, фіалки та середземноморських трав. Соковитий смак розкривається стиглою чорною вишнею, ожиною та відтінками бадьяну, а також полірованими танінами". Wine Spectator також оцінив це вино в 90 балів, назвавши його "живим і витонченим, з ароматами чорної вишні, ожини, заліза і тютюну. Таніни міцні та добре інтегровані, а післясмак довгий".

Регіон: Piemonte

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Langhe D.O.C.

Сортовий склад: Дольчетто

Рік врожаю: 2018