Castello di Ama San Lorenzo Chianti Classico Gran Selezione

Castello di Ama
18000333
3619,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 96/100
  • Falstaff: 94/100
  • WinesCritic.com: 96/100

Castello di Ama San Lorenzo Chianti Classico Gran Selezione - червоне вино преміум-класу, яке демонструє видатний теруар регіону К'янті Класико в Тоскані, Італія. Вино виготовляється з винограду сорту Санджовезе, Мерло та Мальвазія неро, зібраних вручну з виноградника Сан Лоренцо, вік лоз якого перевищує 35 років. Виноград ретельно сортується і ферментується в резервуарах з нержавіючої сталі, потім витримується протягом 12 місяців у бочках з французького дуба і далі в пляшці протягом щонайменше 12 місяців.

Це вино глибокого рубіново-червоного кольору з фіолетовими відтінками, з інтенсивним і складним ароматом темних ягід, вишні, ванілі та спецій. На смак повнотіле, добре структуроване, з міцними танінами і довгим, стійким післясмаком. В ароматі домінують тони чорних фруктів, шоколаду, тютюну і відтінки дуба.

Це вино чудово поєднується з м'ясом на грилі, ситними стравами та пастою. Його також можна насолоджуватися як самостійним вином, потягуючи, щоб відчути його складність.

Wine Enthusiast оцінив це вино в 96 балів і назвав його "насиченим і пікантним, з привабливими ароматами стиглих чорних фруктів, нової шкіри, камфори і диких трав". Фальстаф дав йому 94 бали, відзначивши "чисті фрукти на носі з елегантними деревними нотами". Раффаеле Веккіоне також високо оцінив це вино, заявивши, що "воно демонструє інтенсивність, структуру і складність з великою індивідуальністю".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Регіон: Toscana

Класифікація: Chianti Classico Gran Selezione DOCG

Сортовий склад: Cанджовезе, Мальвазія неро, Мерло

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2017