Domaine de la Bretonniere Muscadet Sevre-et-Maine Sur Lie

Domaine de la Bretonniere
2275
569,00
грн.
  • The Concours des Grands Vins de France Mâcon 2019: SILVER
  • The Concours General Agricole Paris 2011: GOLD
  • Wine Enthusiast: 93/100

Виробляється з винограду Melon de Bourgogne, що є синонімом назви Muscadet в західній частині Loire Valley. Збирають урожай тільки в повній зрілості, щоб зберегти типовість і свіжість. Ферментація і витримка на осаді 6 місяців. Вік лози від 10 до 40 років.

Це м’яке вино демонструє привабливу, легку кислотність і нотку прянощів. Фрукти надають вину хрусткий відтінок, що робить його освіжаючим. Melon de Bourgogne піддають тривалому контакту з осадом (sur lie на етикетках Muscadet), а іноді також дозріванні в бочці. Це призводить до вин більшої глибини, текстури та складності. Найкращі вина демонструють яблучний та цитрусовий смак з основними мінеральними нотками.

Чудово пасує до морепродуктів, салатів, козячого сиру та рикоти, овочевих та легких страв.

Melon de Bourgogne була завезена до регіону в 1709 році після того, як люта зима вбила багато лоз Луари, приблизно в той же час її було вигнано зі своєї батьківщини в Бургундії. Те, що герцоги Бургундські вважали надпродуктивним сортом, який мало цікавий для виноградарства, виробники Луари вважали холодостійку відповідь на свої проблеми.

Регіон: Loire

Тип: Біле сухе

Країна: Франція

Класифікація: Muscadet Sevre-et-Maine

Сортовий склад: Мелон де Бургонь

Рік врожаю: 2018