Castello di Ama Chianti Classico

Castello di Ama
18000331
2019,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 95/100
  • Falstaff: 93/100
  • WinesCritic.com: 93/100

Castello di Ama Chianti Classico - це складне та елегантне вино з самого серця Тоскани. Вино рубіново-червоного кольору і ніжними ароматами червоних ягід, вишні та фіалки. На смак гармонійне і чудово збалансоване, з нотами чорної вишні, тютюну і відтінком ванілі. Таніни виразні та шовковисті, ідеальна структура, глибина та кислотність.

К'янті Класико - ідеальний супровід до класичних сімейних обідів: ситні страви, м'ясо та гриль. Це також чудове вино для поєднання з безліччю став італійської кухні, наприклад, піцою, пастою та ситним тушкованим м'ясом.

Wine Enthusiast описує що це вино "може похвалитися ароматним, спокусливим носом ірису, троянди, лісових ягід і темних спецій". Видання Falstaff також високо оцінило вино, описавши його як "соковите і округле з приємним післясмаком". Raffaele Vecchione, італійський винний критик, назвав його "надзвичайним К'янті Класико".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Регіон: Toscana

Класифікація: Chianti Classico DOCG

Сортовий склад: Санджовезе, Мерло

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2019