Tenuta di Fessina Laeneo Nerello Cappuccio

Tenuta di Fessina
33699
1469,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 92/100
  • Falstaff: 93/100

Tenuta di Fessina Laeneo Nerello Cappuccio - високо оцінене вино з серця Сицилії. Це вино виготовляється з сорту винограду Нерелло Капучіо, який відомий своїм делікатним балансом між фруктовістю та танінами. Вино має яскравий рубіновий колір, з інтенсивними ароматами стиглої вишні та малини, доповненими нотами спецій, землі та мінералів. На піднебінні має соковитий і свіжий смак, з хорошою структурою і довгим післясмаком.

Wine Enthusiast описує це вино як "інтенсивне і гармонійне", з "відмінним балансом між кислотністю і танінами". Falstaff описує його як "елегантне та складне", зі "стиглими фруктами та спеціями". Раффаеле Веккіоне з WinesCritic.com називає його "вином з характером і елегантністю", з "фруктовими і пряними ароматами". Журнал Vinum Wine Magazine високо оцінює "видатний баланс" і "стійкий післясмак" цього вина.

Це вино добре поєднується з широким спектром страв, включаючи м'ясо на грилі, смажені овочі та страви з макаронних виробів з томатними соусами. Це також чудовий вибір для сирної нарізки, особливо з витриманими та гострими сортами.

Дженсіс Робінсон називає Tenuta di Fessina Laeneo Nerello Cappuccio "справжньою перлиною" і "обов'язковим для любителів класичного сицилійського червоного". Том Каннаван хвалить його "багаті, стиглі фрукти", а Лука Гардіні описує його як "вино з великою індивідуальністю та витонченістю". Це вино - справжнє відображення якості та теруару Сицилії.

Регіон: Sicily

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Sicily IGT

Сортовий склад: Нерелло Каппуччіо

Рік врожаю: 2015