Tenuta Ca'Maiol Negresco Garda Classico

Tenuta Ca'Maiol
34862
1129,00
грн.
Domaine Provenza Ca'Maiol Negresco Garda Classico Rosso - це складний і добре збалансований купаж сортів винограду Гропелло, Санджовезе, Барбера та Марцеміно. Вино інтенсивного рубіново-червоного кольору з пурпуровими відблисками та тонким ароматом червоних фруктів і спецій. Має середнє тіло, з оксамитовою текстурою та хрусткою кислотністю, яка врівноважує таніни. У смаковому профілі домінують ноти вишні, малини та ванілі, з відтінками спецій та довгим і стійким післясмаком.

Це вино - ідеальний партнер для ситних м'ясних страв, м'яса, приготованого на грилі або запеченого, а також страв з потужними соусами. Його універсальність і збалансованість роблять його ідеальним для широкого спектру страв і випадків.

Wine Enthusiast похвалив це вино за "багатий і концентрований фруктовий смак, хороший баланс і свіжу кислотність". Лука Гардіні відзначив його "вражаючу інтенсивність смаку та добре виражені аромати". Тім Аткін описав його як "добре зроблене, фруктове червоне вино з привабливими ароматами сливи та чорної вишні".

Регіон: Lombardy

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Garda Lombardy DOC

Сортовий склад: Гропелло, Санджовезе, Барбера, Марцеміно

Рік врожаю: 2016