Henriot Millesime 2008

Henriot
35888
5539,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker's Wine Advocate: 94/100
  • Jancis Robinson: 18/20
  • Wine Enthusiast: 95/100
  • Falstaff: 95/100
  • Andreas Larsson: 94/100
  • Decanter World Wine Awards: 93/100

Henriot Millesime 2008 - престижне шампанське, яке ідеально втілює найкращі якості винограду Шардоне з Кот-де-Блан. Це вино виготовлене одним з найпрестижніших шампанських домів Франції, представляє надзвичайну ароматичну складність, поєднуючи квіткові та фруктові аромати з тонкими відтінками свіжоспеченої випічки. На смак воно має ніжну та елегантну текстуру з живою, свіжою та цитрусовою кислотністю, довгий і стійкий післясмак, позначений нотами грейпфрута і лимонної цедри, а також мінеральним характером.

Це шампанське ідеально підходить до будь-яких страв, традиційно вважається найбільш вдалим комбінація зі стравами з морепродуктів, риби на грилі та страв з білого м'яса, а також чудово поєднується з вершковими та масляними стравами.

Видання Robert Parker's Wine Advocate високо оцінило це шампанське, описавши його як "чудове" з "блискуче тонким і стійким мусом", тоді як Jancis Robinson присудила йому 18/20 балів, високо оцінивши його "тонкі і складні" аромати. Wine Enthusiast надав йому 95 бали, відзначивши його "складність і багатство", а Falstaff - 95 балів, назвавши його "елегантним і багатошаровим". Андреас Ларссон присудив йому 94 бали, описавши як "стильне" вино з "хрусткими фруктами і тонким, вершковим мусом". Нарешті, Decanter World Wine Awards відзначив його досконалість золотою медаллю.

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Регіон: Champagne

Тип: Біле шампанське брют

Країна: Франція

Класифікація: Champagne Brut A.O.C.

Сортовий склад: Шардоне, Піно Нуар

Рік врожаю: 2008