Le Mortelle Botrosecco Maremma Toscana Cabernet

Antinori
1787
799,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Wine Spectator: 93/100
  • Wine Enthusiast: 92/100

Le Mortelle Botrosecco Maremma Toscana Cabernet - це насичене та елегантне червоне вино, виготовляється з винограду сорту Каберне Совіньйон і витримується протягом 12 місяців у французьких дубових бочках. В результаті виходить вино глибокого рубінового кольору зі складним ароматом ожини, чорної смородини та чорного шоколаду, з відтінками ванілі та прянощів.

На піднебінні це вино повнотіле, з міцними танінами, які добре структуровані і збалансовані фруктовими ароматами. У смаковому профілі домінують темні фруктові аромати, такі як ожина та чорна вишня, з додатковими нотами тютюну та еспресо. Післясмак довгий і гладкий, з відтінком мінеральності.

Вино добре поєднується з м'ясом на грилі, ситним тушкованим м'ясом та витриманими сирами, чудово підходить до страв італійської кухні.

Wine Enthusiast нагородив Le Mortelle Botrosecco Maremma Toscana Cabernet 92 балами, зазначивши, що "Аромати чорної смородини, польових квітів і кедра займають центральне місце разом з відтінком графіту. Напружений, насичений смак розкривається соковитою чорною вишнею, малиновим компотом, лакрицею і тютюном, а також міцними, дрібнозернистими танінами". Wine Spectator також високо оцінив це вино, набравши 93 бали, назвавши його "добре структурованим, середньо- і повнотілим червоним, з полірованими танінами і тонким, пряним післясмаком".

Регіон: Toscana

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Maremma Toscana DOC

Сортовий склад: Каберне Совиньон, Каберне Фран

Рік врожаю: 2017