Paolo Saracco Moscato d'Asti

Paolo Saracco
8000009461053
679,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 95/100
  • Falstaff: 90/100
  • The Wine Front: 92/100

Moscato d'Asti — яскраве ароматне вино, що характеризується нотами апельсина, персика та лайма з солодким смаком, чудовою кислотністю, насиченим мінералами.

Сортовий склад: Moscato Bianco Canelli. Виноградники розташовані у муніципалітеті Castiglione Tinella, Santo Stefano Belbo, Castagnole Lanze та Calosso.

Солом'яно-жовтий колір із зеленуватими відтінками, дрібний перляж. Насичений апельсиновий аромат, персик і чебрець. Смак інтенсивний, елегантний, тривалий, солодкий, добре збалансований приємною кислинкою та фруктовими ароматами, характерними для мускатного винограду. 

Ідеально підходить до тістечок, тістечок, фруктових пирогів, морозива, бісквітів та м'якими сирами. Moscato d'Asti добре поєднується зі східною кухнею: від Індії до Таїланду, подорожуючи Азією, роблячи гостру їжу більш м’якою завдяки низькому вмісту алкоголю.

На батьківщині Paolo Saracco називають не інакше, як "Il Maestro del Moscato". Каньє Вест присвятив його вину рядок "Saracco Moscato: it do taste better", і всі "хто в темі" знають, що це і справді знак якості.

Історія господарства розпочалася з діда Паоло – Луїджі Саракко, який ще на початку 20 століття висаджував мускат та вірив у нього. Сьогодні виноробня – це 50 га. виноградників на висоті 300-500 метрів, розбитих на 19 ділянrf[ на околицях Castiglione Tinella, за кілька пагорбів на захід від Барбареско. Працює Паоло і з Піно нуаром, і з Ріслінгом, але славу йому приніс саме Мускат.

Регіон: Piemonte

Тип: Біле ігристе напівсолодке

Країна: Італія

Класифікація: Moscato d'Asti DOCG

Сортовий склад: Мускат Блан