Tenuta dell'Ornellaia Ornellaia 2015

Tenuta dell'Ornellaia
34839
22069,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker Wine Advocate: 98/100
  • Jancis Robinson: 18.5/20
  • James Suckling: 98/100
  • Decanter: 98/100
  • Falstaff Magazine: 96/100

Інтенсивний рубіново-червоний колір. Аромат сповнений інтригуючих пряних і бальзамічних нот, включаючи аромати чорного перцю, шавлії та сушених трав. Вино одночасно насичене і яскраве на смак, наповнене щільною та елегантною танінною текстурою, а закінчується стійким і чудово хрустким післясмаком.

Бажання розвивати виняткові якості терруару з самого початку сформувало філософію Орнеллаї. Ornellaia — це асамбляж Каберне Совіньон, Мерло, Каберне Фран і Пті Вердо, створені в гармонії з природою.

Грони були зібрані вручну в ящики по 15 кг, а потім відібрані вручну на подвійному сортувальному столі до і після видалення стебла, а потім м’яко подрібнені. Крім ручного відбору, введено оптичне сортування, щоб ще більше підвищити якість відбору. Кожен сорт винограду виніфікували окремо. Ферментація проходила в резервуарах з нержавіючої сталі та бетону при температурі від 26 до 30°C протягом одного тижня, з подальшою мацерацією протягом приблизно 15 днів, загальний час у чані близько трьох тижнів. Малолактичне бродіння відбувалося переважно в дубових бочках, 70% нових і 30% використаних одноразово. Потім вино залишалося в баріках у підвалах Ornellaia з контрольованою температурою близько 18 місяців. Після перших 12 місяців дозрівання вино збирали, а потім повертали в барики на додаткові 6 місяців. Після розливу вино витримує ще 12 місяців перед випуском.

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Регіон: Toscana

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Bolgheri Superiore DOC

Сортовий склад: Cabernet Sauvignon, Merlot, Petit Verdot, Cabernet Franc

Рік врожаю: 2015