Henriot Millesime Rose 2008

Henriot
35034
6359,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker's Wine Advocate: 93/100
  • Decanter World Wine Awards: 90/100

Henriot Millesime Rose 2008 — це ігристе рожеве вино з Франції, відоме своїм вишуканим смаком і ароматом. Це вино виготовлене з винограду Pinot Noir та Chardonnay, зібраного у 2008 році на схилах гір Шампані.

Колір цього вина — блідий рожевий зі сріблястим відтінком, який робить його ще більш привабливим та чарівним. Аромат вина насичений, він заворожує своїми квітковими нотками, в яких можна відчути легкі відтінки фіалок, троянд та жасмину. Також, у ньому можна відчути легкий аромат свіжих фруктів, таких як чорниці та полуниці, а також легкі нотки спецій.

Смак вина досить складний та насичений, він підкреслюється легким відтінком булочки, яка надає йому приємної хрусткості. У смаку присутні нотки полуниці та вишні, а також легкі тони меду та прянощів. Всі ці складові роблять смак цього вина багатим та глибоким.

Це вино прекрасно підходить до різноманітних страв, включаючи рибу та морепродукти, птицю, а також м'ясні страви, такі як курка або телятина. Воно також підійде до фруктів та десертів, зокрема, до шоколадних тортів і фруктових салатів.

За відгуками винних критиків, Henriot Millesime Rose 2008 отримало високі оцінки винних критиків. Наприклад, Wine Spectator назвав його "глибоким і складним, з елегантними нотами полуниці, вишні, меду та тостів".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Регіон: Champagne

Тип: Рожеве шампанське брют

Країна: Франція

Класифікація: Champagne Rose A.O.C.

Сортовий склад: Піно Нуар, Шардоне

Рік врожаю: 2008