Querciabella Maremma Mongrana

Azienda Agricola Querciabella
1001ITQU0020046
779,00
грн.
  • James Suckling: 95/100
  • Raffaele Vecchione - WinesCritic.com: 94/100
  • Daniele Cernilli · DoctorWine: 93/100
  • Wine Spectator: 92/100
  • Falstaff: 91/100
  • Wine Enthusiast: 90/100
  • Decanter World Wine Awards: 90/100
  • Antonio Galloni · Vinous: 90/100
  • Luca Maroni: 90/100

Гармонія і простота чудово побудовані навколо еластичної серцевини фруктів. Як і неприборкана природа Маремми, Монграна яскрава та насичена. Виноградники мають ідеальне місце поруч із морем, в оточенні незайманої природи та височин природного парку Uccellina.

Аромат чорної вишні, журавлини, сливи, ялівцю, цукатів, сушених трав, легких прянощів і димної хвої. Смак демонструє стиглу чорну смородину, ожину, апельсинову цедру, м’яту, фіалку, еспресо та тютюн у супроводі дрібнозернистих танінів, приємної кислотної структури та легкої пряності.

Чарівне вино, яке можна пити самостійно або легко поєднуватися з будь-якими стравами.

Свою назву та свій характер це вино отримало від лицарської родини, яку зобразив італійський поет епохи Відродження Ludovico Ariosto у своєму шедеврі Orlando Furioso.

У власній епічній подорожі Mongrana потрапила до «100 найкращих вин світу» (Wine Spectator, 2013). Bruce Sanderson знову обрав його у 2019 та 2020 роках для журналу «100 найкращих вин», а також це одне з «8 італійських червоних вин з 90+ балів». Від щорічного «Огляду італійських вин» James Suckling до передовиці в The Drinks Business, у списку кращих тосканських червоних. Mongrana має чудову пропозицію для тих, хто шукає складності та глибини смаку, разом з чудовою свіжістю та гармонією, за словами всесвітньо відомого критика Antonio Galloni.

Виноград Санджовезе, Мерло та Каберне Совіньйон збирають на піку фенольного дозрівання, кожен сорт обробляють окремо до остаточного купажу. Після обережного бродіння вино витримується щонайменше 10 місяців, поки воно не буде готове до змішування та розливу в пляшки. У виробництві цього вина не використовуються продукти тваринного походження або побічні продукти, що робить його придатним для веганів і вегетаріанців. Виноградники сертифіковані як органічні та вирощуються відповідно до біодинамічного підходу.

Регіон: Toscana

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Maremma IGT

Сортовий склад: Каберне, Мерло, Санджовезе

Рік врожаю: 2019