Tormaresca Torcicoda Primitivo Salento

Tormaresca
1784
1399,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker's Wine Advocate: 90/100
  • Falstaff: 92/100
  • Wine Enthusiast: 92/100
  • Wine Spectator: 90/100

Сучасна інтерпретація винограду Примітіво, першого апулійського вина, що потрапило до Wine Spectator's Top 100.

Torcicoda має інтенсивний рубіново-червоний колір зі світло-фіолетовими відтінками. В ароматі інтенсивні фруктові ноти вишні і сливи, які зливаються з солодкими пряними відчуттями солодки та ванілі. М'яка текстура та елегантні таніни, чудово збалансоване. Його тривалий, стійкий післясмак підкреслюється приємним присмаком вишні.

Маєток Masseria Maìme розташований в одному з найкрасивіших районів Salento, неподалік від міста San Pietro Vernotico в провінції Brindisi. Маєток простягається вздовж узбережжя, між морем та сосновими лісами.

Виготовлене з Primitivo, це вино є дуже важливим для місцевого регіону. Є символом родючості та багатства для місцевих сімей, а в недалекому минулому його навіть дарували як частину приданого молодих наречених при одруженні.

Внаслідок військових дій, наші склади було пошкоджено. Частина вин мають зовнішні пошкодження етикеток, подряпини на пляшках. Завчасно перепрошуємо за незручності, якщо подібна пляшка потрапить у ваше замовлення. Проте, можемо запевнити, що якість вина від цього не постраждала.

Регіон: Puglia

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Salento IGP

Сортовий склад: Примітиво

Рік врожаю: 2017