Castello di Ama Vigneto La Casuccia Chianti Classico Gran Selezione

Castello di Ama
10760466
40429,00
грн.
  • Robert Parker The Wine Advocate: 97/100
  • Wine Enthusiast: 97/100
  • Falstaff: 96/100
  • Wine Spectator: 95/100

Vigneto La Casuccia від Castello di Ama - це неймовірне вино, яке втілює в собі якість та елегантність. Виготовлене зі винограду сорту Санджовезе та Мерло, це вино випромінює клас і витонченість.

Має спокусливий аромат стиглої темної вишні, ожини та сливи з тонкими відтінками ванілі, прянощів та кедра. На смак вино має добре структуроване і міцне тіло, з щільними танінами, оксамитовою текстурою, доповненою свіжою кислотністю, яка ідеально збалансовує вино. Смаки чорних фруктів і спецій, які були помітні в ароматі, також присутні в смаку, з додатковими нотами тютюну і шкіри.

Vigneto La Casuccia - ідеальне вино для поєднання з різноманітними стравами, особливо з ситними м'ясними стравами, такими як стейк, тушкована яловичина або запечена баранина. Воно також добре поєднується з витриманими сирами.

Відомі винні критики високо оцінили це виняткове вино. Роберт Паркер оцінив його на 97 балів, назвавши "фантастичним вином". Дженсіс Робінсон також дала йому високу оцінку, заявивши, що "це хрестоматійне К'янті Класико найвищого ґатунку". Wine Enthusiast присудив йому 97 балів, а журнал Falstaff назвав його вином року К'янті Класико, назвавши його "зразковим". Адріан ван Велсен з журналу Vinum Wine оцінив його на 19/20 балів, а Wine Spectator дав йому 95 бали, описавши його, як "соковите, яскраве, з міцними танінами та тривалим післясмаком".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Регіон: Toscana

Класифікація: Chianti Classico Gran Selezione DOCG

Сортовий склад: Cанджовезе, Мерло

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2013