Lake Chalice The Falcon Marlborough Riesling

Lake Chalice
35386
649,00
грн.
  • Decanter World Wine Awards: 96/100
  • Bob Campbell: 89/100
  • Wine Enthusiast: 88/100
  • New Zealand Wine Rater: 89/100
  • Raymond Chan Wine Reviews: 18,5/20

Lake Chalice The Falcon Marlborough Riesling - це чудове вираження новозеландського виноробства. Це яскраве і живе вино, що демонструє класичний профіль рислінгу з акцентом на хрустких цитрусових і кісточкових ароматах. В ароматі воно зустрічає вас букетом свіжого зеленого яблука, соковитої груші та відтінками лимонної цедри, в той час, як квіткові та мінеральні відтінки завершують аромат.

Смак цього вина наповнений соковитою кислотністю, яка забезпечує хрусткий та освіжаючий післясмак. Аромати лимону та лайму, за якими слідують ноти зеленого яблука та соковитої груші, завершуються довгим та насиченим післясмаком.

Цей універсальний рислінг ідеально поєднується з широким спектром страв, включаючи гостру азіатську кухню, морепродукти на грилі та легкі салати. Це також чудове вино для вживання соло, ідеальне для літнього вечора і романтичної вечері.

Винні критики позитивно відгукуються про це вино, багато хто вітає його яскраві фруктові аромати, виразну кислотність і відмінний баланс. Raymond Chan Wine Reviews дав йому високу оцінку, зауважуючи його "повний і багатий" смак і "текстурну присутність". Wine Enthusiast також дав йому позитивну оцінку, відзначивши його "хрустку, соковиту кислотність". А Decanter World Wine Awards високо оцінив його "інтенсивний" та "соковитий" смак.

Регіон: Marlborough

Тип: Біле сухе

Країна: Нова Зеландія

Сортовий склад: Рислінг

Рік врожаю: 2019