Marchesi Antinori Tignanello 2012

Marchesi Antinori
37532
15559,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker Wine Advocate: 97/100
  • Jancis Robinson: 18/20
  • James Suckling: 97/100
  • Wine Enthusiast: 99/100
  • Falstaff Magazine: 97/100

Глибокий рубіновий колір з гранатовим відливом. Ніжний аромат чорниці, кедру, екзотичних спецій, ялівцю, пелюсток троянд з нотками ванілі, малини, тютюну та великою кількістю сушених трав. Смачний, елегантно структурований смак сушеної чорної вишні, стиглої ожини, ванілі, обрамлені шовковистими танінами, надзвичайно гармонійне, свіже, збалансоване та елегантне, тривалий післясмак.  Фантастичний супутник до будь-якої їжі.

Тіньянелло був першим Санджовезе, який витримали в баріках, першим сучасним червоним вином, змішаним з нетрадиційними сортами (зокрема, Каберне) і одним з перших червоних вин в регіоні К'янті Класико, в якому не використовувався білий виноград. Виготовляється з Санджовезе, Каберне Совіньон та Каберне Фран.

Маєток Tenuta Tignanello розташовано в центрі К'янті Класико, на пологих схилах пагорбів між долинами річок Греве і Пеза. Він займає площу 319 га, з яких близько 130 присвячено виноградній лозі. Два найцінніших виноградники маєтку знаходяться на одному схилі пагорба, Тіньянелло та Солайя, на ґрунтах, які походять із морського мергелю пліоценового періоду, багатого вапняком та сланцем. Протягом усього вегетаційного періоду лози насолоджуються високими температурами вдень і більш прохолодними вечорами. Два фірмових вина маєтку, Solaia і Tignanello, виробляються з цих виноградників і були визначені міжнародною пресою як «серед найвпливовіших вин в історії італійського виноградарства». За словами Маркезі Антінорі, Солайя і Тіньянелло – це постійний виклик і нескінченна пристрасть. У маєтку Тінььянелло є виноградники з автохтонного винограду Санджовезе, а також деяких інших нетрадиційних сортів, таких як Каберне Фран.

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Регіон: Toscana

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Toscana IGT

Сортовий склад: Санджовезе, Каберне Фран, Каберне Совіньон

Рік врожаю: 2012