Paternoster Don Anselmo Aglianico del Vulture

Paternoster
33665
2149,00
грн.
  • Robert Parker: 96/100
  • James Suckling: 93/100
  • Wine & Spirits: 94/100
  • Falstaff: 94/100
  • Wine Enthusiast: 93/100
  • Wine Spectator: 93/100
  • Gambero Rosso: 3/3

Вино присвячене пам’яті дідуся, який заснував компанію, воно символізує і коріння, і спадкоємність традицій. Дон Ансельмо є культовим символом історії, коренів і безперервності виноробні Патерностер і вин Альяніко з Монте Вултур в Базилікаті. Рік за роком це вино, назване на честь засновника Ансельмо Патерностера, отримує схвалення критиків і має бути в погребі кожного відданого італійського ентузіаста. Багато хто вважав, що пізньостиглий Aglianico ніколи не зможе досягти величі. Сім'я Патерностер побачила потенціал вулканічного ґрунту, багатого туфом, здатного надати певну глибину та складність винам, здатним витримуватись десятиліттями. Ретельна робота в деяких із найкращих виноградників конфесії, роздільне виноробство, купажування та розумне використання витримки в дереві завершують одне з найкращих червоних вин Італії, якщо не у світі.

Яскраве, насичене рубіново-червоне вино. Аромат широкий, складний, з нотками червоних фруктів, стиглої полуниці, лісових ягід, шкіри, бальзамічних трав і темних спецій. На смак вино сухе і потужне, з чудовою структурою та елегантністю та надзвичайно довгим післясмаком.

Прекрасне вино для печені з м'яса, це також чудове «вино для медитації».

Виноградники з 50-річні лози (історична та ампелографічна спадщина Патерностера), що лежать на висоті 600 метрів над рівнем моря з дуже низькою врожайністю. Вина Paternoster витримують у традиційних бочках зі славонського та французького дуба, щоб досягти ароматних нот, колірних відтінків та складності.

Регіон: Basilicata

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Basilicata D.O.C.

Сортовий склад: Альяніко

Рік врожаю: 2013

Click to order