Didier Gerbelle Jalousie Vino da Uve Stramature

Didier Gerbelle
33090
1619,00
грн.
Didier Gerbelle Jalousie Vino da Uve Stramature - біле вино, виготовлене з винограду сорту Москато. Це легке, солодке вино зі світло-золотистим кольором.

В ароматі вина відчуваються тонкі ноти солодких цитрусових, таких як лимон і грейпфрут, а також квіткові та медові акценти. На смак вино солодке та освіжаюче, зі збалансованою кислотністю та чистим, пікантним післясмаком.

Солодкий і хрусткий смак вина доповнює різноманітні страви, такі як фрукти, випічка та легкі десерти.

"Це вино є прекрасним прикладом того, як з винограду Москато можна отримати солодке, освіжаюче і добре збалансоване вино. Ніс наповнений солодкими цитрусовими і квітковими нотами, в той час як смак солодкий і збалансований. Я дуже рекомендую його". - Джеймс Саклінг

"Didier Gerbelle Jalousie Vino da Uve Stramature - це смачне, добре збалансоване солодке вино, яке пропонує ідеальне поєднання солодкості та кислотності. Аромат тонкий і привабливий, а смак солодкий і соковитий". - Роберт Паркер

"Прекрасно виготовлене вино має все, що можна побажати від легкого солодкого вина. Від тонкого аромату солодких цитрусових до чистого, пікантного післясмаку". - Wine Spectator.

Регіон: Piedmont

Тип: Біле солодке

Країна: Італія

Класифікація: Valle d'Aosta

Сортовий склад: Moscato