Terre del Fohn Pinot Grigio Vigneti delle Dolomiti

Cantine Monfort
35107 / 37015 / 38196
819,00
грн.
  • The International Wine Challenge 2017: SILVER

Піно Гріджіо, яке походить від французького винограду Піно Грі, імпортованого в Трентіно на початку 20 століття з Німеччини. Спочатку виноград і вино називали «Ruländer», використовуючи німецьку назву. У Трентіно цей сорт знайшов своє ідеальне середовище проживання настільки, що це найбільша область виробництва цього винограду в Італії. Виноградники, на яких вирощують виноград для виноробні Cantine Monfort, лежать біля підніжжя пагорбів поблизу Тренто і Лавіса в районі, який добре вентилюється і має піщаний ґрунт. Для цього сорту винограду необхідна хороша вентиляція, оскільки вона допомагає зберігати його в чудовому стані аж до збору врожаю.

Колір блідо-жовтий, з мідними відблисками. Аромат ніжний, виразно фруктовий, з відтінком стиглої груші. Смак сухий, приємний, гармонійний, з гарною структурою.

Гастрономічні рекомендації: риба та біле м’ясо, супи, пасти та ризотто з густими соусами, а також страви на основі яєць. Чудовий як аперитив. Це надзвичайно збалансоване вино з особливим букетом та елегантністю.

Регіон: Alto Adige

Тип: Біле сухе

Країна: Італія

Класифікація: Vigneti delle Dolomiti IGT

Сортовий склад: Піно Гріджіо

Рік врожаю: 2022