Castello di Ama Vigneto Bellavista Chianti Classico Gran Selezione

Castello di Ama
17492472
16039,00
грн.
  • Robert Parker The Wine Advocate: 98/100
  • Doctorwine: 95/100
  • Wine Enthusiast: 96/100
  • Falstaff: 96/100
  • Wine Spectator: 96/100

Castello di Ama Vigneto Bellavista Chianti Classico Gran Selezione - чудове вино з італійського регіону Тоскана. Це вино виготовляється з винограду, зібраного вручну з виноградника Віньєто Беллавіста. Виноградник розташований у сонячному та вітряному місці, що створює ідеальні умови для вирощування найкращих сортів винограду Санджовезе та Мальвазія неро.

Вино Vigneto Bellavista Chianti Classico Gran Selezione має рубіново-червоний колір з глибоким, складним ароматом вишні, ожини, ванілі та прянощів. Смак повний і оксамитовий, з ароматами темних фруктів, земляними нотами і відтінками дуба. Таніни міцні, але збалансовані, а кислотність жива та освіжаюча, що створює гармонійний та елегантний післясмак.

Це вино ідеально підходить до ситних м'ясних страв, таких як смажена баранина, стейк на грилі або витримані сири. Також можна насолоджуватися як самостійним вишуканим вином.

Журнал Falstaff відзначив його "багаті, стиглі таніни та свіжу кислотність". Wine Enthusiast назвав його "вражаючим і наповненим індивідуальністю". Wine Spectator присудив йому 96 балів, описавши його як "елегантне і пікантне".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Регіон: Toscana

Класифікація: Chianti Classico Gran Selezione DOCG

Сортовий склад: Cанджовезе, Мальвазія неро

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2016