Beykush Kara Kermen

Beykush
80410001
2149,00
грн.
  • Decanter World Wine Awards: 91/100
  • Jancis Robinson: 16,5/20

Бейкуш Кара Кермен - це неймовірне вино, яке демонструє багаті, сміливі смаки двох сортів винограду: Темпранільо та Сапераві. Вино глибокого рубінового кольору має складний аромат з нотами темних фруктів, спецій та відтінком ванілі. Темпранільо надає вину міцну танінну структуру, а Сапераві додає соковиті фруктові нотки з ароматами чорної вишні, ожини та сливи. Післясмак м'який і довгий, з відтінком прянощів і землянистості, який ще довго залищається у роті.

Вино ідеально підходить до ситних м'ясних страв, м'яса на грилі та тушкованого м'яса. Воно також добре поєднується зі сміливими витриманими сирами та гострою кухнею.

Дженсіс Робінсон високо оцінила це вино, відзначивши його багатий та інтенсивний смак, а також баланс фруктів, танінів і спецій. Decanter World Wine Awards також визнає це вино, нагороджуючи його за високу якість і винятковий характер.

Beykush Kara Kermen Tempranillo Saperavi - це повнотіле вино, яке ідеально підходить для тих, хто любить сміливі, ароматні, багаті та складні вина. Незалежно від того, чи насолоджуватися ним самостійно, чи з їжею, це вино неодмінно справить враження.

Тип: Червоне сухе (Apassimento)

Країна: Україна

Сортовий склад: Сапераві, Темпранільйо

Рік врожаю: 2018