San Felice Bell'Aja Bolgheri Superiore

San Felice
1001ITSA00700152017
2539,00
грн.
  • Wine Spectator: 92/100
  • Falstaff: 90/100
  • Wine Critic: 93/100

San Felice Bell'Aja Bolgheri Superiore — видатне італійське червоне вино, вироблене в апелласьйоні Bolgheri Superiore DOC в Тоскані, являє собою купаж винограду Мерло та Каберне Совіньон, витриманий протягом 18 місяців у французьких дубових діжках.

Це вино зі складним і глибоким ароматом чорної сливи, фіалки, сандалу, тліючого багаття і прянощів. На смак це повнотіле вино з нотами чорносливу, лакриці та кавових зерен з шовковистими танінами і соковитим, добре збалансованим післясмаком. Вино має щільну концентрацію і несе в собі потужні, стиглі таніни. Післясмак тривалий з тонким смаком мигдалю.

Його багатий і соковитий характер робить його відмінною парою до м'ясних страв. Цим вином можна насолоджуватися вже зараз, але з віком воно буде вдосконалюватися.

За версією Wine Spectator, вино високо оцінюється та характеризується, як "сфокусоване, з ароматами чорної смородини, ожини, заліза та тютюну. Міцне і щільне, з виразними танінами і довгим, експансивним післясмаком". Falstaff також оцінив його, зазначивши, що "вино потужне, повнотіле та елегантне з міцною танинною структурою". Wine Critic присудив йому 93 бали, підкресливши його "багаті, стиглі ягоди у смаку і м'які таніни".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Класифікація: Toscana

Класифікація: Bolgheri Superiore DOC

Сортовий склад: Мерло, Каберне Совіньон

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2017