Castello di Ama Chianti Classico Riserva

Castello di Ama
13596097
4329,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 95/100
  • Falstaff: 94/100
  • WinesCritic.com: 93/100

Castello di Ama Chianti Classico Riserva - це італійське вино преміум-класу, яке ілюструє особливості регіону К'янті. Це вино виготовляється з винограду сорту Cанджовезе, Мальвазія неро, Мерло, Каберне фран і витримується мінімум 24 місяці перед випуском.

Аромат цього вина інтенсивний і складний, з нотами червоних фруктів, чорної вишні та пряними відтінками ванілі і тютюну. Смак багатий і повнотілий, з хорошим балансом кислотності і танінів, характеризується поєднанням вишні, сливи та малини з відтінками шоколаду та шкіри.

Вино чудово поєднується з червоним м'ясом, дичиною та витриманими сирами. Поєднання кислотності та танінів вина розщеплює жир у м'ясі, а фруктові нотки доповнюють насичений смак.

За словами Фальстафа, це вино - "класичне к'янті, з добре структурованим тілом і м'якими танінами, які призводять до тривалого післясмаку". Raffaele Vecchione також високо оцінив його "елегантну складність" і "чудову стійкість". В цілому, Castello di Ama Chianti Classico Riserva є прекрасним прикладом класичного італійського вина, що демонструє виняткову якість регіону К'янті.

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Регіон: Toscana

Класифікація: Chianti Classico Riserva DOCG

Сортовий склад: Cанджовезе, Мальвазія неро, Мерло, Каберне фран

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2008