Domaine G&G Bouvet Victor Emmanuel Cremant de Savoie Brut

Domaine G&G Bouvet
37447
869,00
грн.
Domaine G&G Bouvet Victor Emmanuel Cremant de Savoie Brut - ігристе вино, вироблене у французькому регіоні Савойя. Виготовлене з традиційних сортів винограду регіону, включаючи Жакер та Альтесс, це вино демонструє найкращі якості місцевого теруару.

Вино блідо-золотистого кольору з ніжним та стійким перляжем. Має свіжі та елегантні аромати цитрусових, зелених яблук і відтінок білих квітів. На смак хрустке і добре збалансоване, з живою кислотністю і вершковим мусом.

Domaine G&G Bouvet Victor Emmanuel Cremant de Savoie Brut - універсальне вино, яке чудово поєднується з широким спектром страв, таких як морепродукти, легкі салати, овочі-гриль та м'які сири. Освіжаючий характер вина робить його ідеальним для будь-якого святкування, як аперитив або для супроводу їжі.

Загалом, Domaine G&G Bouvet Victor Emmanuel Cremant de Savoie Brut - це ігристе вино, яке пропонує чудове поєднання елегантності та вишуканості, що робить його ідеальним вибором для тих, хто цінує високоякісні та добре виготовлені вина.

Регіон: Savoie

Тип: Біле ігристе брют

Країна: Франція

Класифікація: Cremant de Savoie

Сортовий склад: Жакер, Шардоне