Castello di Ama Al Poggio Chardonnay di Toscana

Castello di Ama
17492482
2159,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 90/100
  • Falstaff: 91/100
  • WinesCritic.com: 90/100

Castello di Ama Al Poggio Chardonnay di Toscana - це смачне та складне біле вино, яке демонструє найкращі традиції італійського виноробства. Виготовлене зі 100% винограду Шардоне, вирощеного в самому серці Тоскани, це вино демонструє унікальне поєднання традиційних смаків Шардоне з додатковими нюансами тосканського теруару.

У Al Poggio відчуваються аромати свіжих цитрусових, білих квітів і відтінок ванілі. На смак - повнотіле, кремове, добре структуроване, з ароматами стиглих тропічних фруктів, підсмажених горіхів і відтінком мінеральності. Вино має довгий, гладкий післясмак, який затримується на піднебінні.

Al Poggio чудово поєднується з широким спектром страв, включаючи морепродукти, пасту та біле м'ясо. Завдяки своїй кремовій текстурі вино чудово поєднується з насиченими стравами, а його хрустка кислотність робить його освіжаючим доповненням до легких страв.

За словами Raffaele Vecchione, це вино є "чудовим прикладом тосканського Шардоне з ідеальним балансом фруктів, дуба та кислотності". Wine Enthusiast називає його "смачним білим з нотами абрикоса, меду та фундука". WinesCritic.com також присуджує йому високий бал, відзначаючи його "елегантний, повнотілий стиль і відмінну тривалість".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Регіон: Toscana

Класифікація: Toscana I.G.T.

Сортовий склад: Шардоне

Тип: Біле сухе

Рік врожаю: 2019

Click to order