Abtei Muri Gries Pinot Nero Blauburgunder Riserva Sudtirol

Muri-Gries
602013
1378,00
грн.
Abtei Muri Gries Pinot Nero Blauburgunder Riserva Sudtirol, виноробна родзинка з регіону Alto Adige в Італії, вирощується на висоті від 500 до 600 метрів над рівнем моря в монастирських виноградниках Appiano Monte на східному схилі з крейдовими гравійними ґрунтами.

Це вино має насичений рубіновий колір. Запах розкриває насичені фруктові аромати вишні та сливового варення, спеції з нюансами волоського горіха, а також делікатно інтегровані деревні нотки. У смаку: елегантна структура з м'якими та шовковистими танінами. Це вино є делікатним, мінеральним, але при цьому має хороший стійкий післясмак.

Після контрольованого бродіння в нержавіючих сталевих баках при 27°C протягом 12 днів і малолактичночого бродіння, вино витримується в барріках протягом 12 місяців. Це допомагає створити багатий, але добре збалансований профіль вина.
При градусі алкоголю 13,50 % об., загальної кислотності 5,40 г/л та залишкового цукру 2,50 г/л, це вино стане ідеальним доповненням до стейка, грильованої риби та зрілих сирів.

Винарня MURI-GRIES продовжує багатовікову традицію вирощування винограду. Її виноградники в Больцано та навколо нього вже більше століття перебувають на монастирській землі, а монастирська винокурня повністю інтегрована в абатство. Це вино є досконалим прикладом ремесла виноробства, яке втілюється в кожній пляшці.

Країна: Італія

Регіон: Альто Адідже

Класифікація: Alto Adige DOC

Сортовий склад: Pinot Noir

Рік врожаю: 2016

Тип: Червоне сухе