Domaine de Montbourgeau L'Etoile

Domaine de Montbourgeau
806039
939,00
грн.
Рейтинги та нагороди
  • Robert Parker's Wine Advocate: 94/100

Domaine de Montbourgeau L'Etoile — це біле вино, яке виробляється в регіоні Жура, Франція. Це вино відоме своєю свіжістю і характером, які можуть задовольнити будь-якого любителя білих вин.

Аромат вина дуже свіжий і фруктовий, з відтінками лайма, зеленого яблука та акації. У вині також можна відчути певну мінеральність, яка надає йому додаткову комплексність.

Колір вина — блідо-жовтий з зеленуватим відтінком. Смак вина багатий і приємний, з гармонійним балансом між кислинкою та солодкістю. Смак вина відрізняється фруктовими нотками, домінують смаки зеленого яблука та лайма. Фініш вина довгий та приємний.

Domaine de Montbourgeau L'Etoile — ідеальний вибір для подачі з рибою, морепродуктами, білим м'ясом та овочевими стравами. Також воно чудово поєднується з різними видами сирів, особливо з білими м'якими сирами.
Це вино отримало високу оцінку від винних критиків і зайняло почесне місце в численних винних конкурсах. Для прикладу, журнал Wine Spectator описав його як "чудове біле вино, з фруктовим ароматом та вишуканим смаком". Вино також входить до списку найкращих білих вин регіону Жура.

Регіон: Jura

Тип: Біле сухе

Країна: Франція

Класифікація: L'Etoile AOP

Сортовий склад: Савагнін

Рік врожаю: 2017