Falkenstein Blauburgunder Pinot Nero Alto Adige Valle Venosta

Falkenstein
36992
1619,00
грн.
  • Robert Parker: 91/100
  • Falstaff: 92/100

Falkenstein Blauburgunder Pinot Nero Alto Adige Valle Venosta - червоне вино, виготовлене з винограду сорту Піно Неро (Піно Нуар), вирощеного в італійському передгір'ї Альп. Це вино виготовляється з використанням традиційних виноробних технологій, що надає йому багатий і складний смаковий профіль.

Вино має глибокий рубіновий колір, середню щільність та оксамитову текстуру. Має характерні фруктові аромати винограду Піно Нуар з нотами стиглої вишні, полуниці та відтінками прянощів. Смак насичений, добре збалансований, з ніжними танинами, чудовою структурою і довгим, стійким післясмаком.

Falkenstein Blauburgunder Pinot Nero Alto Adige Valle Venosta чудово поєднується з різноманітними стравами, включаючи смажене м'ясо, ситні тушковані страви та міцні сири. Його м'які таніни та багатий смаковий профіль роблять це вино ідеальним для подачі з їжею або для самостійного вживання.

За інформацією винного видання Falstaff, вино Falkenstein Blauburgunder Pinot Nero Alto Adige Valle Venosta отримало високу оцінку винних критиків за свою якість та стиль. Завдяки своєму виразному смаковому профілю та чудовим характеристикам, це вино постійно оцінюється як один з найкращих Піно Нуарів з регіону Альто-Адідже-Вале-Веноста.

Це вино, яке вирізняється своїм багатим і складним смаковим профілем, а також універсальністю у поєднанні з широким спектром страв. Це ідеальний вибір для тих, хто шукає вино, яке поєднує в собі елегантність і силу, що робить його ідеальним вином, яким можна насолоджуватися за будь-якої нагоди.

Регіон: Alto Adige - Sudtirol

Тип: Червоне сухе

Країна: Італія

Класифікація: Alto Adige Valle Venosta

Сортовий склад: Піно нуар