San Felice Campogiovanni Il Quercione Brunello Di Montalcino Riserva

San Felice
1001ITSA00700102011
4769,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 93/100
  • Falstaff: 94/100
  • Wine Critic: 91/100
  • Doctor Wine: 94/100
  • Andreas Larsson: 91/100

San Felice Campogiovanni Il Quercione Brunello di Montalcino Riserva — потужне і складне червоне вино. Вино виготовляється виключно з винограду сорту Санджовезе, зібраного вручну з виноградника Камподжованні, розташованого на висоті 250-300 метрів над рівнем моря. Вино витримується 36 місяців у французьких дубових бочках, після чого ще рік у пляшках, в результаті чого виходить насичене та елегантне вино.

У ароматі відчуваються стиглі червоні ягоди: вишня і полуниця, а також ноти ванілі, тютюну і шкіри. На смак вино повнотіле, з виразними танінами і довгим післясмаком. Смаковий профіль включає ноти чорної вишні, сливи та прянощів з бальзамічними відтінками та лакрицею.

Вино чудово поєднується з ситними стравами, такими як смажене м'ясо, дичина та зрілі сири. Це також чудове вино, яким можна, а часом і варто насолоджуватися самостійно.

За словами Wine Enthusiast, це вино "щільне і концентроване" з "ароматами підліску, тютюну, трюфеля і стиглих темношкірих фруктів". Falstaff описує його як "потужне вино зі складним букетом стиглої вишні, сливи, тютюну і шкіри, з відтінками спецій і бальзаму". WineCritic.com високо оцінив його, стверджуючи, що це "монументальне вино з чудовим балансом і стійкістю". Doctor Wine відзначив "багатий і складний букет" та "елегантний і структурований" смак. Андреас Ларссон також хвалить його "багатий і складний аромат".

Даний товар поставляється лише за попереднім замовленням. Напишіть на наш telegram, або зателефонуйте за номером (067) 006 00 23.

Країна: Італія

Класифікація: Toscana

Класифікація: Brunello Di Montalcino DOCG

Сортовий склад: Санджовезе

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2011