Paolo Saracco Moscato d'Autunno

Paolo Saracco
8000019635462
719,00
грн.
  • Wine Enthusiast: 92/100
  • Doctorwine: 94/100

Moscato d'Autunno створюється із вирощеного на власних виноградниках Moscato Bianco Canelli.

Аромати, солодкість, кислотність, тіло, мінеральні ноти та післясмак поєднуються в ідеальному балансі. Аромат насиченого апельсинового цвіту, персику, шавлії та кондитерського крему. Смак карамелізованого банана, персика, лимону та тропічних фруктів, на старті «вершковий», але потім свіжо-солодкий і соковитий.

Ідеально поєднується з пастою, тістечками, свіжими фруктами. Також добре поєднується з будь-якою кухнею з акцентом на спеції, та сирами, такими як горгонзола.

На батьківщині Paolo Saracco називають не інакше, як "Il Maestro del Moscato". Каньє Вест присвятив його вину рядок "Saracco Moscato: it do taste better", і всі "хто в темі" знають, що це і справді знак якості.

Історія господарства розпочалася з діда Паоло – Луїджі Саракко, який ще на початку 20 століття висаджував мускат та вірив у нього. Сьогодні виноробня – це 50 га. виноградників на висоті 300-500 метрів, розбитих на 19 ділянrf[ на околицях Castiglione Tinella, за кілька пагорбів на захід від Барбареско. Працює Паоло і з Піно нуаром, і з Ріслінгом, але славу йому приніс саме Мускат.

Регіон: Piemonte

Тип: Біле ігристе напівсолодке

Країна: Італія

Сортовий склад: Мускат Блан

Рік врожаю: 2019