Semeli Nemea Agiorgitiko Reserve

Semeli
404008
979,00
грн.
  • Decanter World Wine Award: 90/100
  • Andreas Larsson - Tasted: 92/100
  • Tom Cannavan: 91/100
  • Tim Atkin: 90/100

Semeli Nemea Agiorgitiko Reserve — це повнотіле та складне червоне вино, яке відображає сутність регіону Немеа в Греції. Глибокий рубіновий колір з ароматами стиглих червоних ягід, ожини та чорної вишні, це вино має міцні таніни, збалансовану кислотність і довгий післясмак.

На смак Semeli Nemea Agiorgitiko Reserve має складну суміш чорних фруктів, прянощів і тонких дубових відтінків. Таніни міцні, але м'які, надають вину чудову структуру. Післясмак довгий і соковитий, з відтінками шоколаду та ванілі.

Вино чудово поєднується з м'ясом на грилі, печеними овочами та ситним тушкованим м'ясом. Особливо смакує зі стравами з баранини, які є класичною парою для вин Agiorgitiko.

За версією Decanter World Wine Awards, це вино "інтенсивно ароматизоване шарами пряних червоних фруктів, диму та ванілі" і отримало 92 бали від Андреаса Ларссона, який високо оцінив його "хорошу глибину і тривалість" та "інтенсивний і щедрий" характер. Винний критик Том Каннаван також дав цьому вину високі оцінки, заявивши, що "в ньому є і суть, і елегантність", а Тім Аткін описав його як "складне і багатошарове" з "вражаючою глибиною і структурою".

Країна: Греція

Класифікація: Немея

Класифікація: Nemea PGI

Сортовий склад: Агіоргітіко

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2016