Ignaz Niedrist Lagrein Berger Gei Riserva

Ignaz Niedrist
602005
1959,00
грн.
  • Falstaff: 94/100

Ignaz Niedrist Lagrein Berger Gei Riserva — червоне вино створене з винограду Lagrein, вирощеного на 50-річних лозах у підніжжя італійських Альп, у регіоні Південний Тіроль.

Збір врожаю та відбір винограду відбувається вручну, мацерація у відкритих дубових чанах близько трьох тижнів при постійній температурі 28° C, малолактична ферментація та витримка протягом 12-14 місяців на осаді в барріках та великих дубових бочках, витримка в пляшках протягом одного року.

Вино темно-червоного кольору з інтенсивним ароматом темних фруктів, таких як ожина та вишня, з відтінком димності та прянощів. На смак це вино повнотіле, з багатою, оксамитовою текстурою і стиглими чорними ягодами, шоколадом та ваніллю. Таніни міцні, але добре інтегровані, що забезпечує довгий, соковитий післясмак. Це вино чудово поєднується з ситними та жирними м'ясними стравами, а також з витриманими сирами.

Видання Falstaff оцінило це вино у 94 бали, відзначивши його складність та елегантність. Вони описують його як вино з "фруктовим букетом, з відтінками фіалки, темних фруктів і солодких спецій".

Країна: Італія

Класифікація: Альто Адідже

Класифікація: Alto Adige DOC

Сортовий склад: Lagrein

Тип: Червоне сухе

Рік врожаю: 2016