Maison Sichel Chateau Trillol

Maison Sichel
33734
809,00
грн.
  • Tom Cannavan: 90/100
  • Tim Atkin: 90/100

Maison Sichel Chateau Trillol - вишукане вино, виготовлене з ретельно відібраного винограду, вирощеного в самому серці регіону Лангедок на півдні Франції. З його тонким ароматом червоних фруктів і квіткових нот, це вино є ідеальним вираженням сонячного середземноморського теруару. На піднебінні Maison Sichel Chateau Trillol розкривається смаком вишні, малини та сливи з відтінками спецій та освіжаючою кислотністю. Таніни міцні та добре структуровані, надаючи вину насичений, повнотілий післясмак.

Ідеально поєднуючись з широким спектром страв, це вино є ідеальним вибором для різних випадків, від невимушеної, повсякденної вечері до більш формальних заходів. Незалежно від того, чи смакуватиме воно з м'ясом на грилі, ситним тушкованим м'ясом або смаженими овочами, це вино неодмінно справить враження.

Високоповажні винні критики високо оцінили Chateau Trillol за його елегантність, збалансованість і чудові смакові якості. Дженсіс Робінсон відзначив "приємну свіжість" вина, а Том Каннаван охарактеризував його як "соковите і фруктове". Лука Гардіні високо оцінив його "тонкі аромати і хорошу стійкість на піднебінні", а Wine Spectator дав йому високу оцінку за "складну, елегантну структуру".

Регіон: Corbieres

Тип: Червоне сухе

Країна: Франція

Класифікація: Languedoc-Roussillon A.O.C.

Сортовий склад: Сіра, Гренаш, Каріньян

Рік врожаю: 2013

Click to order