Lake Chalice The Falcon Pinot Noir

Lake Chalice Wines
35384 / 34568
869,00
грн.
969,00
грн.
  • Decanter World Wine Awards: 95/100

Lake Chalice The Falcon Pinot Noir відзначається багатим смаком та ароматичним профілем. Виготовляється з ретельно відібраного винограду сорту Піно Нуар, який вирощується в регіоні Мальборо, Нова Зеландія. Процес виноробства цього вина відбувається таким чином, щоб розкрити все найкраще, що є у винограді, в результаті чого виходить вино виняткової якості.

Має середню щільність та оксамитовість, гладку, але міцну текстуру. Піднебіння наповнене багатими, соковитими фруктовими ароматами, включаючи темні ягоди, вишню і відтінок прянощів. Таніни добре інтегровані, забезпечуючи довгий, соковитий післясмак. Аромат складного букету стиглих фруктів, земляними відтінками, тонкими нотками дуба і прянощів. Аромат повний та інтенсивний, що робить це вино справжнім задоволенням.

Воно чудово поєднується з м'ясом на грилі, смаженою птицею та ситним тушкованим м'ясом. Його багатий, фруктовий профіль смаку також доповнюють міцні та зрілі сири.

Decanter World Wine Awards незмінно високо оцінює цей Піно Нуар за його видатну якість та унікальний характер. Багато хто відзначає його вражаючий баланс між фруктами та танінами.

Регіон: Marlborough

Тип: Червоне сухе

Країна: Нова Зеландія

Сортовий склад: Піно нуар

Рік врожаю: 2017