Tenuta Ca'Bolani Pinot Grigio Friuli Aquileia

Tenuta Ca'Bolani
34887
609,00
грн.
679,00
грн.
  • Falstaff: 89/100
  • Wine Enthusiast: 87/100

Tenuta Ca'Bolani Pinot Grigio Friuli Aquileia - біле вино з регіону Венето в Італії. Вино виготовляється зі 100% винограду сорту Піно Гріджо, вирощеного в регіоні Аквілея, і характеризується хрустким, свіжим і легким характером. Колір світло-жовтий, з ароматом зелених яблук, білих персиків і цитрусових. На піднебінні вино має чистий, хрусткий і збалансований смак, з делікатною фруктовістю і відтінком мінеральності.

У поєднанні з їжею вино Tenuta Ca'Bolani Pinot Grigio Friuli Aquileia ідеально підходить до легких літніх страв, таких як морепродукти, салати та овочі-гриль. Це вино також добре поєднується з білим м'ясом і легкими стравами з птиці.

Винні критики високо оцінили вино за його ніжний, фруктовий смак і добре збалансовану кислотність. Falstaff оцінив його на 89 балів, описавши як "свіже і фруктове з гармонійною кислотністю". Jancis Robinson описала його як "хрустке, освіжаюче і добре збалансоване", а Wine Enthusiast високо оцінив його "ароматний, фруктовий і мінеральний характер".

Загалом, Tenuta Ca'Bolani Pinot Grigio Friuli Aquileia - чудове вино, яке ідеально підходить для теплої погоди та легких літніх страв. Хрусткий, свіжий і добре збалансований смаковий профіль робить його універсальним вином, яке неодмінно сподобається широкому колу поціновувачів.

Регіон: Friuli-Venezia Giulia

Тип: Біле сухе

Країна: Італія

Класифікація: Friuli Aquileia DOC

Сортовий склад: Піно Гріджио

Рік врожаю: 2018