Principe Pallavicini Roma Malvasia Puntinata

Principe Pallavicini
35100
629,00
грн.
699,00
грн.
  • Decanter World Wine Awards: 87/100
  • Gilbert & Gaillard: 88/100
  • Tom Cannavan: 88/100

Principe Pallavicini Malvasia Putinata Roma - ніжне та складне біле вино, виготовлене зі старовинного сорту винограду Мальвазія, що вирощується в італійському регіоні Лаціо. Це вино цінується за унікальний смаковий профіль з нотами абрикоса, меду та екзотичних фруктів, збалансованими яскравою кислотністю. Аромат характеризується свіжими квітковими і цитрусовими запахами, з відтінком мінеральності.

У поєднанні з їжею Malvasia Putinata Roma розкривається як універсальний вибір, здатний доповнити широкий спектр страв, включаючи морепродукти на грилі, легкі салати і м'які сири. Це вино також є чудовим аперитивом, яким можна насолоджуватися як самостійно, так і з легкими закусками.

Це вино отримало широке визнання критиків, а провідні винні оглядачі, такі як Том Каннаван, Gilbert & Gaillard та Decanter World Wine Awards, хвалять його в своїх рецензіях. Том Каннаван описує вино як "вибух смаку та аромату", а Gilbert & Gaillard хвалить його "складний і тривалий" характер. Decanter World Wine Awards нагородив Malvasia Putinata Roma численними відзнаками, закріпивши його репутацію видатного вина регіону.

Регіон: Lazio

Тип: Біле сухе

Країна: Італія

Класифікація: Roma DOC

Сортовий склад: Мальвазія Пунтіната

Рік врожаю: 2018