IL CASTELLO DI BROLIO

Ricasoli — символ регіону Chianti Classico

Ricasoli є найбільшою і найстарішою виноробною родиною у регіоні Chianti Classico і входить до чотирьох найстаріших підприємств у світі. З його пологими пагорбами, оксамитовими долинами та густими лісами з дубів і каштанів, 1200 гектарів власності включають майже 240 гектарів виноградників і 26 оливкових садів.

Документальні свідчення про родину Ricasoli датуються 7 століттям і часами Карла Великого, а замок Brolio перебуває у власності родини з 1141 року. Зі своїми арміями покоління вельмож Ricasoli прокладали хід історії на тлі замку Brolio, захищаючи Флоренцію з 1200 року, від вічних битв проти Сієни до об’єднання Італії. Bettino Ricasoli був другим прем’єр-міністром об’єднаної Італії.

Документи кінця 1600-х років повідомляють про перший експорт вина до Амстердама та Англії, тоді як на початку 1900-х років вина з Brolio були добре відомі і цінувалися, запитувалися та експортувалися по всьому світу: від Китаю до Саудівської Аравії, з Південної Африки. до Гватемали, від Коста-Ріки до колишніх британських колоній в Африці. В 1872 році барон Bettino Ricasoli створив формулу вина Chianti, яке тепер називається Chianti Classico.
Click to order